Get Adobe Flash player

FuelMaster®

Przenośne urządzenie dozujące do magazynowania oraz dystrybucji oleju napędowego.

FuelMaster® jest przeznaczony do bezpiecznego składowania i wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego. To doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi, np. samochody, maszyny budowlane, wózki widłowe, traktory, itd.

 Ekonomiczność – duża pojemność urządzeń FuelMaster® eliminuje konieczność tankowania na stacji paliw, umożliwiając jednorazowy zakup paliwa po cenach hurtowych.

Bezpieczeństwo – dwupłaszczowa konstrukcja zbiornika zabezpiecza przed wyciekami, a obudowa chroni układ dystrybucyjny przed dostępem osób niepowołanych i niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Automatyczny zawór odcinający zabezpiecza przed przepełnieniem zbiornika.

Wygoda – prosta obsługa urządzenia gwarantuje łatwą i bezpieczną eksploatację. Zbiornik na paliwo - FuelMaster® łatwo utrzymać w czystości i porządku w miejscu tankowania pojazdu. Produkt łatwo można transportować wózkiem widłowym lub dźwigiem.

Trwałość – zastosowanie wysokiej jakości polietylenu sprawia, że zbiorniki na paliwa nie korodują, nie blakną, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych, nie wymagają szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Zbiorniki FuelMaster® posiadają gwarancję na szczelność 10 lat oraz na wyposażenie 2 lata.

Urządzenia FuelMaster® posiadają certyfikat OFCERT oraz pozytywną opinię p. poż. i IOŚ i zatwierdzenie typu UDT.
 FuelMaster® jest przeznaczony min. dla:
• firm transportowych oraz kurierskich,
• firm budowlanych,
• producentów rolnych,
• firm obsługi budownictwa,
• działów logistyki – cywilnych oraz wojskowych,
• zakładów produkcyjnych, central dystrybucyjnych, magazynów.

TruckMaster®

Mobilne urządzenie na olej napędowy z dystrybutorem

Mobilne urządzenie na olej napędowy z układem dystrybucyjnym umożliwiające dostarczenie i tankowanie paliwa w dowolnym miejscu, co sprawdza się idealnie przy tankowaniu ciężkiego sprzętu (np. ciągników, kombajnów) w miejscu ich wykorzystania.

 Ekonomiczność – zbiornik na olej napędowy TruckMaster® pozwala uniknąć przestojów sprzętu podczas pracy, spowodowanych koniecznością dojazdu do stacji paliw.

Bezpieczeństwo – urządzenie posiada profilowane dno, co ułatwia załadunek zbiornika na auto.

Funkcjonalność– zbiornik na paliwo jest dostosowany do transportu na pojazdach samochodowych, ma bowiem wewnątrz wbudowaną przegrodę zapobiegającą nadmiernym ruchom paliwa podczas transportu. Przewóz paliwa w urządzeniu bez takiej przegrody groziłby przewróceniem zbiornika, a nawet pojazdu.

Urządzenie jest dostępne w pojemnościach 200, 430 i 900 litrów. Pojemności 430 i 900 litrów spełniają zalecenia zawarte w Umowie Europejskiej (ADR) dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych. TruckMaster® 430l - certyfikat numer 413/0/575, TruckMaster® 900l - certyfikat numer 448/0/1237.

Pojemniki na odpady ogólne i segregowane

Pojemniki CanCollector przeznaczone są do minizbiórki segregowanych odpadów, takich jak puszki aluminiowe, przeterminowane leki, baterie.

 

Osłony Tidytoppozwalają w ekonomiczny sposób zamienić standardową 205-litrową, metalową beczkę w estetyczny pojemnik do selektywnej zbiórki odpadów, np. aluminiowych puszek, plastikowych butelek czy typowych odpadów pochodzących z gospodarstwa domowego.


Estetyka- zaprojektowane pod kątem walorów estetycznych pojemniki mogą być eksponowane w miejscach publicznych. Pojemniki plastikowe dostępne są standardowo w kolorze żółtym, zielonym i niebieskim.

 

Trwałość - mocna i sztywna konstrukcja, wysokiej jakości polietylen i nowoczesna technologia sprawiają, że zarówno pojemniki do segregacji odpadów CanCollector, jak i osłony Tidytop są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne i  zmienne warunki atmosferyczne (nie zmieniają barwy pod wpływem promieniowania słonecznego - są stabilizowane UV).

 

Dostępne pojemności:
Pojemnik na odpady typu CanCollector jest dostępny w pojemności 150 l, natomiast osłona na beczkę Tidytop - 205 litrów.

 

Wyposażenie opcjonalne:

  • możliwość zainstalowania zamka w pojemnikach CanCollector,
  • dwa typy otworów wrzutowych w pojemnikach CanCollector: okrągłe lub prostokątne,
  • możliwość umieszczania trwałej grafiki czy naklejek, np. logo firmy zarówno na pojemnikach CanCollector, jak i na osłonach Tidytop.

Copyright © 2020 Know How Factory. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Know-How Factory Sp. z o.o. Ul. Braci Gierymskich 156, 51-640 Wrocław, Tel. +48 666 21 22 99, Email: khf@khf.com.pl