Get Adobe Flash player

O nas


Spółka „Know-How Factory” powstała w oparciu o znajomość problematyki i zasad funkcjonowania mechanizmów rynku finansowego, w szczególności faktoringowego oraz rynku obrotu wierzytelnościami.

Kapitał na inwestycje pozyskujemy poprzez emisje obligacji, realizując umowy faktoringu, a także ze środków własnych oraz udostępnianych przez współpracujących inwestorów. Działamy w oparciu o polski i zagraniczny kapitał, wyłącznie na rodzimym rynku finansowym.
Głównym adresatem usług oferowanych przez Know-How Factory  jest sektor MSP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw), niezależnie od branży. Nasza oferta jest skierowana do firm oczekujących szybkiego i elastycznego finansowania, które realizują konsekwentną strategię zwiększania obrotów oraz zapewnienia płynności finansowej. Fundamentalnymi elementami naszej działalności jest pełne zaangażowanie, najwyższa jakość podejmowanych działań, uczciwość i całkowita dyskrecja. Naszym Klientom gwarantujemy niezbywalność przejętych wierzytelności podmiotom trzecim.

Limit wartości wierzytelności przeznaczonych do faktoringu ustalany jest indywidualnie i w porozumieniu z Klientem. Rozumiemy potrzeby naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić szybkie odzyskanie zamrożonych w wierzytelnościach środków, często niezbędnych na dalsze inwestycje.

Obszary działalności Know-How Factory:

  • faktoring bez regresu - do 100% należności,
  • faktoring z regresem - do 100% należności,
  • finansowanie bieżących kontraktów.    

Copyright © 2020 Know How Factory. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Know-How Factory Sp. z o.o. Ul. Braci Gierymskich 156, 51-640 Wrocław, Tel. +48 666 21 22 99, Email: khf@khf.com.pl